Відгуки

Татьяна Кононенко

Директор з персоналу компанії ТОВ «Брокард - Украина»

Ми співпрацюємо з компанією «Accord Consulting” 6 років і задоволені результатами роботи.

У нас склалися тривалі довірливі відносини, за весь період нашої співпраці консультанти компанії не підводили нас ні разу.

Консультанти компанії дуже точно і чітко розуміють наші завдання з пошуку фахівців: задають правильні питання, допомогають нам самім зрозуміти хто саме нам потрібен, точно визначають предметні області – де шукати потрібного кандидата.

Виконання робіт здійснюється якісно і в строк: ті, кого нам підбирали в більшості своїй працюють у нас зараз.

З представниками компанії просто дуже приємно спілкуватися: найвищий рівень професіоналізму, інтелект і просто задоволення.

Додатковий бонус в співпраці: бенчмаркінг, що відбувається на ринку, поради щодо кандидатів і формування їх заробітньої платні.

Також ми замовляли оцінку наших співробітників для кадрового резерву , і результати підтвердилися повністю.


Марія Цихоцька

Директор туристичної компанії ТОВ “Аеролакс”

Хочу відмітити переваги роботи із консультантами компанії: нам надавалася розгорнута і детальна оцінка персоналу, яка дозволяла приймати правильні управлінські рішення;

Також, особливу цінність представляли прогнози ризиків на майбутнє за ключовими співробітникам компанії.


Альона Макаренко

Начальник відділу з управління персоналом ТОВ "Пластікс-Україна"

Компанія “Accord Consulting” ефективно допомагає нам з підбору персоналу. А в цьому році я відвідала тренінг Галини Андрик “LAB-profile. Інструменти оцінки та управління”, про який маю лише гарні враження – багато практичного матеріалу, дієві інструменти, які по-своєму корисні і менеджеру по персоналу, і керівникові HR-відділу, і керівникові бізнесу. Кожен почерпнув те, що актуально саме йому. Після тренінгу стали одними з улюблених інструментів метапрограми мотивації.

Завдяки Галині, я більш ніж 3 роки працюю в “Пластіксі”. За що їй вдячна особисто. Дійсно Компанія співпала з моїми поглядами, а я цілком розділяю її цінності.

Бажаю “Аккорду” і подальшого розвитку та процвітання!


Іренеуш Дерек

Генеральний директор ТОВ "Пластікс-Україна"

Співпрацюємо з “Accord Consulting” тривалий час у напрямках рекрутингу та навчання персоналу. Завдяки співробітникам Компанії до нашої команди залучено професіоналів необхідного рівня. Крім того, отримуємо корисну інформацію з аналітичними даними щодо стану ринку праці, користуємось консультативними послугами. Часто рекомендую “Accord Consulting” своїм партнерам та друзям.

З вдячністю за результативну співпрацю.


Тетяна Прокопенко

Директор туристичної компанії «Coral Travel"

Результатом нашого багаторічного співробітництва з компанією “Accord Consulting” є велика кількість закритих вакансій, в тому числі, ключових керівників.

Компанія завжди виконувала, взяті на себе зобов’язання і забезпечувала високий рівень комунікації.

Хочу особливо відзначити індивідуальний підхід до кожного нашого запиту, незалежно від рівня вакансії.

Команда «Accord Consulting” – це гарантія професіоналізму, порядності, відповідальності та успіху в будь-якому проекті.


Красноярська Ольга Анатоліївна

Генеральний директор ТОВ «MARAFET HOME»

З компанією «Accord Consulting» працювали з початку появи проекту «Марафет Хоум». Консультанти компанії допомогли підібрати керівника проекту і сформували первинну команду у складі 40 чоловік.

Представники компанії змогли впоратися зі складним завданням підібрати в стислі строки професійних співробітників в різних напрямках роздрібної торгівлі: комерція, ІТ, HR, фінанси, маркетинг, логістика та інші.

Після первинного підбору персоналу, приємно здивувало і дуже допомогло, що співробітники компанії

«Accord Consulting» здійснювали супровід в адаптації персоналу.

Хочеться відзначити високий рівень професіоналізму представників компанії «Accord Consulting», які з легкістю освоювали навіть найскладніші завдання, завжди виконуючи взяті на себе зобов’язання.

«Accord Consulting» і її співробітники стали надійними партнерами і справжніми друзями компанії «Марафет Хоум».


Ірина Орда

HR – директор “Helen Marlen Group”

Ми працювали з “Accord Consulting” над реалізацією проекту для менеджерів з ресурсного лідерства та бізнес психології.

Вдячна консультантам компанії “Accord Consulting” за комплексну та якісну співпрацю.

Для нас були створені нестандартні тренінгові програми, робота в яких потребувала глибокого занурення у специфіку luxury сегменту. Галина Андрик забезпечила партнерській підхід та високу якість організованих заходів. Зі своєї сторони ми отримали повну віддачу та розуміння із застосуванням широкого спектру навчальних тем.